świece

Piękny zapach w całym domu jest możliwy dzięki aromatycznym świecom zapachowym. Ich różnorodność dostępna na pachnacawanna.pl pozwala na znalezienie swojego ulubionego zapachu. Świece stanowią również doskonałą dekorację wnętrza – świetnie wyglądają na stoliku kawowym, komodzie, a także w eleganckim lampionie lub świeczniku. Renomowane marki oferowane przez sklep internetowy gwarantują wysoką jakość oferowanych produktów.

Świece Yankee Candle

Yankee Candle to producent i sprzedawca wysokiej jakości świec zapachowych. Ich niepowtarzalne nuty zapachowe cechują się wysoką intensywnością wydobywających się woni. Prowadzą sprzedaż przez internet, we własnych markowych sklepach stacjonarnych, a także przez dystrybutorów takich jak pachnacawanna.pl. Najpopularniejszymi produktami są świece w słojach o różnych wielkościach z gustowną pokrywką. Największe świece oscylują w okolicach 119 zł za sztukę. Charakteryzują się długim czasem palenia – jest to aż 80 godzin. Eleganckie słoje są doskonałe na prezent dla siebie lub bliskich.

Dla amatorów jeszcze większej różnorodności Yankee Candle ma w swojej ofercie woski zapachowe do kominków ceramicznych. Są mniejsze i tańsze, więc można pozwolić sobie na wiele różnych zapachów, aby zmieniać woń unoszącą się w pomieszczeniach w zależności od nastroju.

WoodWick – szyk i elegancja

Pachnacawanna.pl posiada w swojej ofercie cudowne świece od WoodWick. Markę wyróżnia pasja do tworzenia pięknych rzeczy, które zachwycają wyglądem i zapachem. Tworzą luksusowe świece o eleganckich, smukłych kształtach i nieoczywistych zapachach. Cechuje je naturalny, drewniany knot, który zdecydowanie jest znakiem charakterystycznym WoodWick. Podobnie zresztą jak kształt świec – przypominające klepsydrę lub łódź. Pokrywka świec jest wykonana z drewna i posiada wygrawerowane inicjały firmy. Połączenia zapachowe przenoszą w świat z marzeń i fantazji. Świece WoodWick to woski sojowe zmieszane z wysoce skoncentrowanymi olejkami zapachowymi. Sklep internetowy pachnacawanna.pl oferuje największe świece tej marki w cenie 160 zł za sztukę.

Zapachy od Kringle Candle

Ta amerykańska marka to twór, który wyszedł spod skrzydeł Yankee Candle. Przedstawia dotychczasową tradycję w nowoczesnym wydaniu. Wysoce intensywny aromat i długotrwały zapach uzyskiwany jest z naturalnych składników, które są pozbawione szkodliwych substancji. Nuty zapachowe tworzone są we współpracy z cenionymi producentami perfum z całego świata, co przekłada się na niesamowite doznania zapachowe. Ich nowoczesne podejście do biznesu sprawia, że stają się coraz częściej wybieranymi świecami.

Warto doczytać: http://ewawojciechowska.pl/swiece-zapachowe-yankee-candle/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here