biznesowe audiobooki w storytel biznessman

Obserwując ludzi, którzy odnieśli sukces w biznesie, wielu innych marzy o pójściu w ich ślady. Droga ta, mimo że pozornie już przetarta, nie jest jednak wcale taka prosta, a od najlepszego nawet pomysłu do jego realizacji, prowadzi często kręta i długa ścieżka. Jak się zatem nie zgubić? W jaki sposób zacząć? Pierwszym krokiem ku mądremu zarządzaniu własnym sukcesem może się okazać sięgnięcie po autorytety. A w tym nie ma nic lepszego od audiobooków.

W serwisie Storytel baza książek audio mówiących o biznesie stale rośnie. Ilość czytelników zainteresowanych tematem również. Być może dlatego platforma postawiła na twórców, którzy faktycznie mają coś do powiedzenia, a ich historie niejednokrotnie mogłyby posłużyć za scenariusz dobrego filmu.

biznesowe audiobooki w storytel to się nigdy nie uda netflix

Skoro już o filmach mowa, jedną z ciekawszych pozycji wśród audiobooków biznesowych jest „Netflix. To się nigdy nie uda”. Patrząc na tytuł, niejeden z nas uśmiechnie się pod nosem. W końcu jak mogłoby się nie udać? Przecież to pomysł na wagę złota, jeden z najlepiej prosperujących serwisów streamingowych naszych czasów. A jednak! Marc Randolph pokazuje w książce trudną i mozolną drogę, jaką przebył od czasów, w których królowały jeszcze wypożyczalnie kaset, a przeniesienie tego biznesu do świata online wydawało się mrzonką i kaprysem, niemożliwym do zrealizowania. Dziś, przy prawie dwustu milionach subskrybentów, Netflix nie ma sobie równych i wydaje się, że jego sukces był przesądzony od początku. Trudno sobie wyobrazić codzienność bez tej platformy. Historia jej powstania udowadnia, jak ważne z biznesie są samozaparcie, wytrwałość i intuicja.

biznesowe audiobooki w storytel

Co jednak z pierwszym milionem? Czy rzeczywiście trzeba go ukraść, jak mawia słynne powiedzonko? Nic bardziej mylnego. Jakub B. Bączek, słynny mówca motywacyjny, były sportowiec i twórca teorii dziesiątek mini emerytur, opowiada, że warto iść pod prąd, aby zarobić więcej i szybciej, niż utartymi schematami. Jego książki sprzedają się falami, podobnie jak bilety na wystąpienia publiczne, podczas których skutecznie motywuje i podnosi morale setek ludzi.   „Zarobić milion, idąc pod prąd” okrzyknięto fenomenem 2015 roku, a obecnie można jej wysłuchać również w wersji audio, aby mogła inspirować w każdym miejscu i o każdym czasie, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Nauka budowania przychodów pasywnych od podstaw nigdy nie była tak łatwa.

Storytel oferuje jednak nie tylko pozycje stricte biznesowe, bo i sukces pisany jest wieloma czcionkami. Jedną z najbardziej docenianych pozycji w tej dziedzinie jest „Sztuka wojny”, która w teorii niewiele ma wspólnego z rynkiem finansowym czy prowadzeniem działalności. Ma jednak jeden, zasadniczy atut: wspaniale pokazuje strategię, jako klucz do sukcesu na każdym polu. Trudno się nie zgodzić, ponieważ bez strategii działania, żaden biznes nie przetrwa próby sił.

biznesowe audiobooki w storytel biznesswoman

Próbując wypłynąć na fali sukcesu własnego pomysłu, warto sięgać po rzetelne, sprawdzone źródła wiedzy. Doświadczenia liderów wielkich korporacji, twórców internetowych czy start-upów, mogą zmienić perspektywę na lepszą, bardziej efektywną i przede wszystkim skuteczną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here